[ZMIANA TERMINU] Koncert Cheap Tobacco akustycznie (2.10.2020)

2 października 2020, 19:00, Teatr Stary, Bolesławiec

  1. Zakupione bilety można wykorzystać w terminie 2 października 2020 r. bez wykonywania żadnych dodatkowych czynności.
  2. Jeśli z jakiś przyczyn nie chcą/nie mogą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu, należy zwrócić się do biura z biletem i paragonem (a w przypadku płatności kartą płatniczą z kartą, którą była opłacona transakcja) – dokonamy zwrotu gotówki lub środków na konto. Bilety można zwracać maksymalnie do 2 września.
  3. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

CHEAP TOBACCO – NOMINOWANI DO FRYDERYKA 2019.

Nadzieja roku według kwartalnika „Teraz Rock”, porównywani do The Black Keys. Nie da się ich łatwo zaszufladkować, zwłaszcza, że każdy koncert to zupełnie inaczej opowiedziana historia. Wokalistka została trzykrotnie uznana NAJLEPSZĄ bluesową wokalistką w Polsce oraz została nominowana do wokalistki ROCKU Antyradia! Koncert premierowy nowej płyty odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. Kto lubi i ceni dobre teksty, żywiołowość, energię mocnych brzmień jak i nostalgię spokojniejszych ballad – zakocha się w muzyce zespołu! Zespół zagrał w Kanadzie podczas Canadian Music Week oraz na Sziget Festival (Europe Stage).

“CHEAP TOBACCO to zespół, który stworzył własny, atrakcyjny język muzyczny, którym porozumiewają się z młodymi i starszymi odbiorcami. Choć młodzi, tworzą dojrzale i świadomie. Grają materiał w pełni autorski. Od kilku lat ich muzyka regularnie gości w autorskich audycjach Trójki.

„Słuchacze moich audycji często pytają o ich nowe nagrania” – Jan Chojnacki (Trójka – Polskie Radio)

“Proszę ich zobaczyć, bo płyta jest naprawdę świetna i świetnie się jej słucha, a na koncertach to wygląda jeszcze lepiej” – Piotr Baron (Radiowa Trójka)

Ostatnie wpisy