[ZMIANA TERMINU] Koncert Dżem akustycznie (17.09.2020)

17 września 2020, 19:00, Sala Forum, Bolesławiec
koncert akustyczny z okazji 40-lecia zespołu Dżem

W związku ze zmianą daty koncertu informujemy, że:

  1. Zakupione bilety można wykorzystać w terminie 17 września 2020 r. bez wykonywania żadnych dodatkowych czynności.
  2. Jeśli z jakiś przyczyn nie chcą/nie mogą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu, należy zwrócić się do biura z biletem i paragonem (a w przypadku płatności kartą płatniczą z kartą, którą była opłacona transakcja) – dokonamy zwrotu gotówki lub środków na konto. Bilety można zwracać maksymalnie do 17 sierpnia.
  3. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dżem, który połączył rocka, bluesa, reggae, country, nagrał piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze muzyki. Zespół był pierwszym odkryciem Jarocina. Występował na chyba wszystkich większych i większości mniejszych festiwali w Polsce. Dżem wyjeżdżał nie tylko do krajów Europy, ale i Ameryki Północnej, a nawet Azji.

Muzycy stawali na jednej scenie z Rolling Stonesami, Claptonem, ZZ Top, Lynyrd Skynyrd, AC/DC a ich utwory wykonuje przeszło 50 zespołów, w tym również Metallica. Konsekwentnie robiąc swoje, przetrwali mody i brak zainteresowania – o wsparciu nie wspominając – centralnych mediów. Przetrwali też tragedie w postaci dwóch śmiertelnych wypadków – narkotykowego i samochodowego.

To wszystko tylko i aż w ciągu 40 lat, bo w roku 2019 właśnie tyle upłynie, odkąd w 1979 zdecydowali się całkowicie poświęcić muzyce i postawić na utwory własne, a nie przeróbki piosenek z kraju i ze świata. To była brzemienna w skutki decyzja, które odczuwamy do dziś…

Skład:

  • Beno Otręba – gitara basowa
  • Adam Otręba – gitara
  • Jerzy Styczyński – gitara
  • Zbyszek Szczerbiński – perkusja
  • Janusz Borzucki – instrumenty klawiszowe
  • Maciej Balcar – śpiew

Ostatnie wpisy