Gorąco? Pomyśl o nartach i rezerwuj już teraz! Do 31 sierpnia gwarantujemy zniżki nawet do 26%!

 

Można już rezerwować narty w ITACE! Kurorty w Bułgarii i Turcji czekają!

Najnowszą ofertą ITAKI są wyjazdy narciarskie do Turcji i Bułgarii zawarte w katalogu Zima, białe szaleństwo. Dwa fantastyczne kierunki, dotychczas znane głównie miłośnikom piasku i plaż:

BUŁGARIA i TURCJA zapraszają także wszystkich amatorów białego szaleństwa!

Bułgarskie Bansko to miejsce, gdzie narciarz na każdym poziomie zaawansowania znajdzie coś dla siebie, trasy są szerokie, długie, z pięknymi widokami na góry Pirin oraz Rila. Na każdym kroku można spotkać pracujące armatki, lance i ratraki. Na zmęczonych i spragnionych czekają na stokach licznie bary i restauracje. Można spróbować kuchni bułgarskiej, a na rozgrzanie, wypić gorącą rakiję. Po powrocie do hotelu można się zregenerować w centrum Spa lub w basenie, aby wieczór spędzić aktywnie na lodowisku, w miejscowych barach, pubach z muzyką na żywo lub w mehanach z lokalnymi występami folklorystycznymi.

Narty w tureckim rejonie narciarskim Erzurum to absolutna nowość na polskim rynku. Śnieżny puch najwyższej próby, trasy dla początkujących i zaawansowanych, wysokiej klasy hotele z prywatnymi wyciągami i atrakcjami apres ski, świetne warunki do aktywnego wypoczynku dla rodzin z dziećmi, to atuty. Erzurum przyciąga coraz więcej narciarzy szukających nowych, ciekawych miejsc.

Oferta obejmuje 12 hoteli o zróżnicowanym standardzie i wyżywieniu, wyloty z Warszawy i Katowic.

Do 31 sierpnia gwarantujemy:

– Niezmienność Ceny

– Najniższą Cenę

– Bezkosztową Zmianę Rezerwacji

– Zniżki nawet do 26%

Post Author: Admin