NECKERMANN: zima już w sprzedaży, pakiet gwarancji do 31.07 gratis!

Oferta zimowa Neckermanna już w sprzedaży!

Góry i śnieg

W ofercie znalazły się najpopularniejsze regiony narciarskie Austrii, Włoch, Francji, Szwajcarii, Andory, Czech i Słowacji. Szeroki wybór obiektów od apartamentów bez wyżywienia po 5-gwiazdkowe hotele z all inclusive w blisko 250 kurortach narciarskich. Wśród nich klienci znajdą hotele ze skipassem w cenie, ponad 300 obiektów z bezpłatnym pobytem dzieci nawet do 14 lat a także bogaty wybór hoteli położonych przy stoku.

Neckermann oferuje przeloty na narty do Werony z wypoczynkiem w Val di Sole a także nowość: przeloty do Barcelony z możliwością rezerwacji dowolnego obiektu z oferty w Andorze (w systemie rezerwacyjnym już od 15.06). Nowością jest również „gwarancja śniegu” – Klienci będą mieli prawo do zmiany rezerwacji, jeśli w wybranym regionie na 7 dni przez przyjazdem nie będzie działało 75% wyciągów. Nowym udogodnieniem jest także możliwość rezerwacji skipassów już w biurze podróży. W dniach 1-7 grudnia organizujemy Skiopening, czyli imprezę otwarcia sezonu narciarskiego w Austrii w Zell am See i Kaprun.

Dalekie podróże

Nowościami na mapie egzotycznych kierunków są Małe Antyle z Antiguą, Santa Lucią, Barbadosem oraz Tobago, który Neckermann oferuje jako jedyny z touroperatorów. Neckermann oferuje 17 tras wycieczek objazdowych, w tym aż pięć nowości: Malezja, RPA – Zimbabwe – Botswana, południowe Indie oraz Tajlandia z Laosem. Osoby ceniące swobodę podróżowania może zaciekawić oferta „fly & drive” po Meksyku, Kubie, Jamajce i Kostaryce, którą można połączyć z wypoczynkiem w wybranych hotelach z oferty Neckermanna.

Bliskie podróże

Wśród 10 słonecznych kierunków bliskiego zasięgu pojawiła się Turcja z możliwością wylotu do końca listopada. Kolejną nowością są ferie zimowe z polskimi animatorami Happy Events. Oferujemy również wyloty z lotnisk lokalnych KTW, POZ, GDN.

Przy wczesnej rezerwacji oferty zapewniamy sięgające 30% rabaty oraz atrakcyjny pakiet gwarancji. Rezerwując wakacje do 31.07.14 Klienci otrzymają m.in.:

  • gwarancję niezmiennej ceny gratis
  • gwarancję najniższej ceny gratis
  • gwarancję bezpłatnej zmiany terminu wyjazdu gratis

 


Szczegóły oferty:

Biuro Podróży PERFEKT
tel. (75) 732 02 12 lub (75) 732 44 55
kom. 604 271 345
e-mail: perfekt@data.p

Post Author: BP Perfekt