W 25 dni dookoła świata: DZIEN 15 (Meksyk)

w-25-dni-dookola-swiata-meksyk

Rozpoczynamy podróż w 25 dni dookoła świata!
15. dzien – kraj wielu kontrastów, Meksyk!

  • egzotyczne krajobrazy
  • starożytne cywilizacje
  • życie codzienne potomków Majów

Oferta ważna tylko do 13 kwietnia!


Meksyk

Meksyk to kraj wielu kontrastów. Szybkie tempo życia miast kontrastuje ze spokojem i niespiesznym rytmem życia mieszkańców małych miasteczek, kultywujących wieloletnie rodzinne tradycje. Różnorodność tego kraju jest wynikiem m.in. ukształtowania terenu. Bezkresne płaskowyże porośnięte kaktusami, głębokie kaniony, niedostępne, wysokie góry przykryte śniegiem i porośnięte lasami iglastymi, pustynie, a także lasy tropikalne tworzą niezwykle ciekawy i zaskakujący krajobraz.

Kontrasty można tu zaobserwować na każdym kroku. Tradycja nieustannie łączy się z nowoczesnością. Wciąż żywe, kultywowane od pokoleń źródła utrzymania, współistnieją z nowoczesnymi gałęziami przemysłu, wśród nich oczywiście z turystyką. W wielu miejscach, od miast po dzikie ostępy dżungli, można spotkać pozostałości kultury prekolumbijskiej.

Potomkowie starożytnych kultur, m.in. Majów, Azteków i Olmeków tworzą dziś ponad 50 społeczności indiańskich. Każda z nich do dziś zachowuje swoje tradycje i posługuje się własnym językiem. Oprócz niesamowicie różnorodnej i pięknej przyrody oraz wielu zabytków, będących pozostałością po kulturach prekolumbijskich, Meksyk to również kraj posiadający jedne z najpiękniejszych plaż na świecie. Od wielu lat turystów przyciągają takie nadmorskie kurorty, jak: Acapulco, Puerto Vallarta oraz Cancún. Bogactwo podwodnego życia, fauny morskiej i największej na półkuli północnej rafy koralowej stanowi nie lada gratkę dla miłośników nurkowania. Dodatkowo turystom z pewnością na długo zapadnie w pamięci smak tequili i dźwięk kapel mariachi.


Regulamin promocji:

  1. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.
  2. Promocja „W 25 dni dookoła świata” nie łączy się z innymi promocjami i bonifikatami.
  3. Zniżki promocyjnej nie otrzymują dzieci i osoby dorosłe na dostawkach, które korzystają z oferty „świadczenia hotelowe gratis”.
  4. Zniżka liczona jest od cen podstawowych zawartych w tabeli cenowej bez ewentualnych dopłat.
  5. W przypadku ofert „zwiedzanie + wypoczywanie” zniżka wyliczana jest od ceny podstawowej wycieczki.
  6. Imprezy realizowane na zamówienie nie podlegają promocji

Szczegóły oferty:

Biuro Podróży PERFEKT
tel. (75) 732 02 12 lub (75) 732 44 55
kom. 604 271 345
e-mail: perfekt@data.pl

Post Author: BP Perfekt