W 25 dni dookoła świata: DZIEN 20 (Maroko)

w-25-dni-dookola-swiata-maroko

Rozpoczynamy podróż w 25 dni dookoła świata!
20. dzien – Maroko czyli magia barw, zapachów i orientalnych smaków!

  • złote plaże, oazy i gaje oliwne
  • egzotyka zaledwie 14 km od Europy
  • piaski pustyni i kręte drogi gór Atlas

Oferta ważna tylko do 13 kwietnia!


Tylko 14 km dzieli Maroko od Europy, a jednak ciągle pozostaje ono dla nas tajemniczym królestwem. Maroko to kraj niespodzianek i kontrastów, tutaj islam spotyka się z afrykańską witalnością i zachodnim modelem życia, a tradycyjny rytuał parzenia mocnej kawy czy przygotowywania miętowej herbaty współistnieje z fast foodami McDonald’s. Maroko ma wszystkie możliwe walory kraju marzeń każdego turysty: piękne wybrzeże Atlantyku, majestatyczne góry Atlas, ciekawe orientalne miasta z lokalnym klimatem i mozaiką ludzkich typów, arabskie wioski, w których zatrzymał się czas, a także otwarte i gościnne nastawienie do zagranicznych gości.

Agadir

Największy kurort Maroka, słynie z pięknej piaszczystej plaży w kształcie półksiężyca, o długości ok. 8 km i szerokości do 300 m. Ładne, nowoczesne miasto pulsuje kolorami i zabawą od rana do wieczora. Z ruin kazby na wzgórzu można podziwiać przepiękny widok
na ocean, plażę, port i miasto. Tysiące knajpek, lokalnych lub międzynarodowych restauracji, dyskotek, pubów i nocnych klubów – miłośnicy nocnego życia z pewnością znajdą miejsce dla siebie. Wieczorem zewsząd dochodzi muzyka – oryginalna mieszanka afrykańskich i arabskich rytmów.

Essaouira

Piękny port rybacki, okolica murów obronnych z zabytkowymi działami armatnimi, stary Mellach – dzielnica żydowska – to punkty obowiązkowe podczas pobytu w Essaouirze. Spokojna medyna objęta patronatem UNESCO, pełna wąskich, krętych uliczek z uroczymi bielonymi domami, sklepami i galeriami sztuki to serce miasta. Najpopularniejszym i najbardziej fotogenicznym obiektem przyciągającym rzesze turystów są masywne fortyfikacje miejskie, liczące około 250 lat, ciągnące się wzdłuż wybrzeża Oceanu Atlantyckiego. Ze względu na doskonałe warunki jest popularna wśród pasjonatów sportów wodnych. Jest tu dobrze zorganizowana baza windsurfingowa i kitesurfingowa.


Regulamin promocji:

  1. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.
  2. Promocja „W 25 dni dookoła świata” nie łączy się z innymi promocjami i bonifikatami.
  3. Zniżki promocyjnej nie otrzymują dzieci i osoby dorosłe na dostawkach, które korzystają z oferty „świadczenia hotelowe gratis”.
  4. Zniżka liczona jest od cen podstawowych zawartych w tabeli cenowej bez ewentualnych dopłat.
  5. W przypadku ofert „zwiedzanie + wypoczywanie” zniżka wyliczana jest od ceny podstawowej wycieczki.
  6. Imprezy realizowane na zamówienie nie podlegają promocji

Szczegóły oferty:

Biuro Podróży PERFEKT
tel. (75) 732 02 12 lub (75) 732 44 55
kom. 604 271 345
e-mail: perfekt@data.pl