W 25 dni dookoła świata: DZIEN 9 (Turcja)

Rozpoczynamy podróż w 25 dni dookoła świata!
9. dzien – Turcja czyli idealne miejsce na rodzinne wakacje!

  • bogata opcja All Inclusive
  • podobno najpiękniejsze plaże w Europie
  • intensywne życie nocne w barach i dyskotekach
  • słynne Pamukkale, Kapadocja i Istambuł

Oferta ważna tylko do 13 kwietnia!


Cesme

Leży w odległości 80 km na zachód od Izmiru. Wyjątkową atmosferę miasta tworzą dobrze zachowane osmańskie domy, łaźnie tureckie, restauracje na nadmorskiej promenadzie, gdzie można skosztować świeżo złowionych ryb i owoców morza. Cesme jest znane z błękitnego morza, złotych plaż, a także termalnych spa.

Bodrum

Tylko w tej części Turcji zobaczyć można wzgórza z białymi domkami, gaje oliwne, starszych panów podróżujących na osiołkach, górskie wioski podobne do greckich. Bodrum to połączenie greckiej swobody z turecką gościnnością, co miało także wpływ na kuchnię
regionalną. To 32-tysięczne miasto ma również przebogatą historię, której ślady spotyka się na każdym kroku.

Marmaris

Zatoka lśni turkusem morza, największy w Turcji port jachtowy imponuje rozmachem. Idealne położenie blisko wielu turystycznych atrakcji sprawia, że program wycieczek fakultatywnych jest tu wyjątkowo ciekawy. Można wybrać się m.in. do Pamukkale, Efezu, Dalyanu czy nawet na grecką wyspę Rodos, dokąd płynie się z Marmaris tylko 45 min! Warto zwiedzić także samo Marmaris, którego historia sięga IV w. p.n.e. Marmaris to drugie po Bodrum największe centrum rozrywkowe w Turcji.

Riwiera Turecka

Turystyczna mekka Turcji, cel wakacyjnych podróży milionów turystów z całego świata. Ten najważniejszy region turystyczny Turcji obejmuje południowe wybrzeże, od okolic Finike na zachodzie, po Alanyę na wschodzie. Riwiera Turecka zachęca idealną pogodą, pięknymi krajobrazami i bogactwem starożytnych zabytków. Słynna jest ze złocistych, bardzo dobrze zagospodarowanych plaż, gdzie znajdują się beach-bary, pizzerie, parki wodne i wypożyczalnie sprzętu do uprawiania sportów wodnych. Side to kameralne miejsce, gdzie można odkryć ulubioną kawiarenkę, ulubioną tawernę, spacerować po krętych, wąskich uliczkach, a wieczorem pójść na dyskotekę i bawić się do białego rana. Alanya to spore miasto, z dużą liczbą miejsc wartych zobaczenia. Można tu zwiedzić wielką jaskinię, wdrapać się na potężną twierdzę, skąd rozpościera się wspaniały widok, a przy okazji zrobić zakupy. Kemer to zalesione
zbocza gór i majestatyczne nagie grzbiety skał dominują tutaj nad turkusową tonią Morza Śródziemnego. Góry schodzą w wielu miejscach niemal pionowo do morza, tworząc malownicze zatoczki o nieskazitelnie czystej wodzie. Belek jest niewielką miejscowością ok. 30 km na wschód od Antalyi. W ciągu kilku ostatnich lat powstało tu centrum turystyczne z licznymi sklepikami, bazarem i restauracjami.


Regulamin promocji:

  1. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.
  2. Promocja „W 25 dni dookoła świata” nie łączy się z innymi promocjami i bonifikatami.
  3. Zniżki promocyjnej nie otrzymują dzieci i osoby dorosłe na dostawkach, które korzystają z oferty „świadczenia hotelowe gratis”.
  4. Zniżka liczona jest od cen podstawowych zawartych w tabeli cenowej bez ewentualnych dopłat.
  5. W przypadku ofert „zwiedzanie + wypoczywanie” zniżka wyliczana jest od ceny podstawowej wycieczki.
  6. Imprezy realizowane na zamówienie nie podlegają promocji

Szczegóły oferty:

Biuro Podróży PERFEKT
tel. (75) 732 02 12 lub (75) 732 44 55
kom. 604 271 345
e-mail: perfekt@data.pl

Post Author: BP Perfekt