Powitanie wakacji w Energylandii (27.06.2020) [WYJAZD ANULOWANY, NOWY TERMIN WKRÓTCE] - 1 Day

Cena: 135 zł/ os.

dzień1
Dzień 1

6:00 – wyjazd z Bolesławca w kierunku Zatoru

Ok. godz. 11 – przyjazd na miejsce, pobyt w Parku Rozrywki Energylandia

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 30 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Atrakcje charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, podzielone są na 5 stref:

Bajkolandia – kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.

Strefa familijna – proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm.

Strefa ekstremalna – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach.

Water Park – strefa uruchomiona latem 2016 roku – naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw.

Smoczy Gród – niesamowite miejsce wyglądające jak miasteczko wyjęte prosto z „Władcy pierścieni” albo tajemniczego „Wiedźmina”. Uliczki stylizowane na średniowieczny gotyk, epokowa architektura, ruiny kunsztownych zamków, a wszystko wykonane z drewna i kamieni. To niezwykła kraina fantasy zdobiona pochodniami, a także innymi dopracowanymi dekoracjami.

Ok. 18:00 wyjazd, powrót do Bolesławca ok. 22

dzień2

Świadczenia zawarte w cenie

  • przejazd autokarem turystycznym
  • usługa pilota
  • ubezpieczenie NW na kwotę 20 000 PLN
  • opłaty drogowe i parkingowe

Świadczenia nie zawarte w cenie:

  • biletu wstępu do Parku Rozrywki 119 zł bilet normalny (pow. 140 cm wzrostu); 79 zł bilet ulgowy (do 140 cm wzrostu), wg cennika ze stycznia 2020

You can send your enquiry via the form below.

Powitanie wakacji w Energylandii (27.06.2020) [WYJAZD ANULOWANY, NOWY TERMIN WKRÓTCE]
zł 135.00
per Adult

Szczegóły

  • 135 zł/ os.
  • 27 czerwca 2020
  • Wyjazd z Bolesławca

Facebook