Truskawiec, Sanatorium Dniepro (6-18.06.2020) [WYJAZD ANULOWANY, NOWY TERMIN WKRÓTCE] - 12 Days

Cena: 1760 zł/ os.

dzień1
Truskawiec

Niegdyś uzdrowiskowa perełka byłej II Rzeczpospolitej, obecnie jest to jedno z najbardziej znanych uzdrowisk nie tylko na Ukrainie ale i na całym świecie. Położone na malowniczym przedgórzu Karpat w odległości 100 km od Lwowa i 90 km od ukraińsko-polskiej granicy. Unikalne w skali światowej pokłady wód mineralnych (15 źródeł – Naftusia, Sofia, Maria, Bronisława, Józia, Edward i inne), złoża wosku górskiego. Truskawiec posiada pełną infrastrukturę uzdrowiskową, a w tym nowoczesne zakłady sanatoryjne, wspaniałe pijalnie wód mineralnych, malowniczy i rozległy, 50-hektarowy Park Zdrojowy. Przyjemne spędzenie czasu umożliwiają liczne kawiarnie, restauracje, sale koncertowe i muzea.

dzień2
Sanatorium Dniepro

Kompleks Dniepro-Beskid znajduje się przy wjeździe do Truskawca, w okolicy dworca autobusowego, około 750 m od głównego deptaku (15 minut spacerem od centralnej pijalni wód mineralnych). Około 100 m od sanatorium znajduje się kilka sklepów spożywczych, kantory czynne 24/7, stacja benzynowa.

Kompleks składa się z dwóch obiektów: sanatorium Dniepro oraz hotelu Beskid, położonych od siebie w odległości ok. 150 m. Zespół budynków Dniepro-Beskid to obiekty o standardzie turystycznym, ekonomicznym. W skład budynku Dniepro wchodzą połączone korytarzami następujące części: siedmiopiętrowa baza noclegowa (około 350 miejsc noclegowych), stołówka, korpus leczniczo- diagnostyczny, pijalnia wód leczniczych. Hotel Beskid to baza noclegowa na ok. 400 miejsc noclegowych oraz stołówka. Klienci z hotelu Beskid korzystają z bazy leczniczej oraz pijalni w obiekcie sanatoryjnym Dniepro Klienci obydwu obiektów odpłatnie mogą korzystać z: basenu (15×10 m), sauny, siłowni, bilardu, gabinetu stomatologa, ozonoterapii, akupunktury. Na terenie sanatorium Dniepro znajduje się także kilka salonów kosmetycznych, fryzjer, apteka, kawiarnia, sala widowiskowo-koncertowa, gdzie kilka razy w tygodniu odbywają się koncerty oraz występy różnych grup artystycznych, swoją siedzibę mają tutaj również lokalne biura turystyczne, proponujące wycieczki po okolicy, organizowane są także wieczorki taneczne. Na terenie obiektu znajduje się dodatkowo płatny parking.

Pokoje o standardzie turystycznym z łazienką (w większości wanny), w pokojach łożko małżeńskie lub dwa tapczany. Wszystkie pokoje posiadają balkon, łazienkę i ręczniki.

W obiekcie znajduje się sieć Wi-Fi dostępna w holu głównym.

Obiekt w niektórych miejscach posiada podjazdy dla niepełnosprawnych, windy znajdują się w korpusie głównym (sypialnym) oraz zabiegowym.

dzień3

Świadczenia zawarte w cenie

 • 12 noclegów w sanatorium Dniepro (od noclegu do śniadania),
 • pokoje 2-osobowe standard
 • wyżywienie 3x dziennie /dietetyczne, szwedzki stół/
 • zabiegi lecznicze wg zaleceń lekarzy sanatoryjnych – 10 dni zabiegowych
 • transport na trasie: Bolesławiec – Truskawiec – Bolesławiec
 • /wyjazd w dniu rozpoczęcia turnusu – 06.06.2020 – dzienny przejazd/, opiekę rezydenta polskojęzycznego
 • ubezpieczenie KL, NNW, bagaż, CHP

Świadczenia nie zawarte w cenie:

 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (KR 100% podstawowe 2,79%, KR 100% z CHP 5,58%, KR 100% MAX 6,5%)
 • dopłaty do pok. 1-os. 350 zł
 • wycieczek fakultatywnych.

You can send your enquiry via the form below.

Truskawiec, Sanatorium Dniepro (6-18.06.2020) [WYJAZD ANULOWANY, NOWY TERMIN WKRÓTCE]
zł 1,760.00
per Adult

Szczegóły

 • 1760 zł/ os.
 • 6 -18 czerwca 2020
 • Wyjazd z Bolesławca

Facebook