Wczasy

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdziesz bogatą i sprawdzoną bazę wczasów znanych organizatorów podróży z całej Polski i Niemiec.

Kilka razy w roku odbywamy szkolenia na wyjazdach “fam trips” do różnych krajów świata, gdzie znajdują się hotele z oferty sprzedawanej w biurze. Wizyty w obiektach pozwalają na odpowiednie dobranie świadczeń do oczekiwań klientów, gdzie wysłać na przykład rodziny z dziećmi lub osoby starsze o ograniczonych możliwościach poruszania się, lub single szukających mocnych wrażeń.

Nasi klienci wyjeżdżają w każdy zakątek świata, czego dowodem jest unikatowa kolekcja słoiczków z piaskiem z wielu plaż świata do obejrzenia w naszym biurze. Wylatuj z wielu polskich i niemieckich lotnisk, lub z twojej miejscowości przy wyjeździe z autokarem lub dojazdem własnym.

 


Na naszej stronie możesz:

  • zarezerwować online wybraną przez siebie ofertę polskich organizatorów
  • zapoznać się z cenami na poszczególne wyjazdy
  • zapoznać się z ofertami first & last minute

 

Zdarza się, że niektóre oferty są niedostępne online, lecz dostępne tylko przez telefon lub podczas wizyty w naszym biurze. Dotyczy to przede wszystkim mocno limitowanych promocyjnych ofert polskich i niemieckich organizatorów. Aby mieć do nich dostęp najlepiej zostań naszym fanem na portalu Facebook i otrzymuj wymarzone oferty na swoją skrzynkę, a następnie zadzwoń do naszego konsultanta.
Pamiętaj!

Jak zorganizować upragniony urlop?

 

Liczba miejsc w danej cenie jest ograniczona i może ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji u konsultanta przez telefon lub online, wtedy kiedy oferta jest dostępna.
Pamiętaj!

 

Dowiedz się więcej również o naszych wycieczkach objazdowych.