Zwiedzanie

Poznaj urokliwe zakątki Europy i świata. Współpracujemy z organizatorami, którzy z pasją realizują swoje programy. Znajdziesz w naszych propozycjach wycieczki objazdowe, pozwalające na zapoznanie się z kulturą, architekturą, historią, zwyczajami, legendami poszczególnych państw i regionów wszystkich kontynentów.

Nie dysponujesz dużą ilością wolnego czasu i w krótkim okresie chcesz jak najwięcej zobaczyć? Umożliwiają to krótkie wycieczki do stolic Europy oraz tak zwane “weekendowe wypady”. Szukasz wrażeń? Bądź członkiem wyprawy w najbardziej dzikie rejony świata. A dla szukających luksusu, polecamy rejsy po wielu morzach świata.

Na naszej stronie możesz:

  • zarezerwować online wybraną przez siebie ofertę polskich organizatorów
  • zapoznać się z cenami na poszczególne wyjazdy
  • zapoznać się z ofertami first & last minute

Rada: Zdarza się, że niektóre oferty są niedostępne online, lecz dostępne tylko przez telefon lub podczas wizyty w naszym biurze. Dotyczy to przede wszystkim mocno limitowanych promocyjnych ofert polskich i niemieckich organizatorów. Aby mieć do nich dostęp najlepiej zostań naszym fanem na portalu Facebook i otrzymuj wymarzone oferty na swoją skrzynkę, a następnie zadzwoń do naszego konsultanta.

Jak zorganizować upragniony urlop?

Rada: Pamiętaj, że liczba miejsc w danej cenie jest ograniczona i może ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji u konsultanta przez telefon lub online, wtedy kiedy oferta jest dostępna.

Dowiedz się więcej również o naszych wycieczkach pobytowych, a jeśli reprezentujesz firmę zapoznaj się z podróżami motywacyjnymi dla pracowników.