BiuroHistoriaDane rejestrowe

Krystyna Juszkiewicz

Właścicielka Biura Usług Turystycznych i Artystycznych „Perfekt”

Ewelina Widomska

Specjalista ds. turystyki
ewelina@perfekt.boleslawiec.pl

Biuro Usług Turystycznych i Artystycznych „Perfekt” działa od stycznia 1996 roku i zostało stworzone na bazie Agencji Artystycznej założonej w 1993 roku.

Krystyna Juszkiewicz z Dolnośląskim Kluczem Sukcesu

Na początku działalności właścicielka Biura Usług Turystycznych i Artystycznych PERFEKT Krystyna Juszkiewicz organizowała koncerty, w tym słynny Festiwal Blues nad Bobrem, którego szefem organizacyjnym była przez 24 lata, a biuro podróży „Prefekt” było przez siedem lat organizatorem Festiwalu. Za tę działalność w 1996 roku otrzymaliśmy „Dolnośląski Klucz Sukcesu”.

Krystyna Juszkiewicz, dzięki swojemu wykształceniu zdobytemu na Wydziale Turystyki i Rekreacji wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, zaczęła myśleć o otworzeniu profesjonalnego biura podróży. Powoli krok po kroku zdobywała kontakty i doświadczenie, poznawała kraje i kiedy ta działalność stała się jej pasją połączoną z doświadczeniem – wtedy turystyka stała się działalnością wiodącą.

Swoje nowe zajęcie traktuje bardzo serio i z tego powodu przekwalifikowanie się zajęło jej ponad dwa lata. Przez 11 lat prowadziła Miejski Punkt Informacji Turystycznej, który w wyniku wygrania konkursu, prowadziła z wielką pasją. Promowała Bolesławiec i jego atrakcje turystyczne na targach branżowych w kraju i za granicą, organizowała wizyty zagranicznych dziennikarzy i pracowników biur podróży z Niemiec. Praca ta sprawiała Krystynie Juszkiewicz dużo radości i satysfakcji, dlatego każdy turysta, który odwiedził „Perfekt” był dobrze poinformowany i miło obsłużony.

Biuro Podróży „Perfekt” ma doświadczenie w obsłudze coraz bardziej wymagającego podróżnego. Jako jedyne biuro w mieście jest agentem prestiżowym Biura Podróży ITAKA, to specjalny certyfikat jakości. Również jako jedyni w mieście sprzedajemy bilety na koncerty w Polsce i Europie. Posiadamy zezwolenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego o
numerze 505/16/2012, upoważniające nas do organizacji imprez własnych, tj. wycieczek, wczasów, eventów oraz obsługę turystyki przyjazdowej.

Kilka razy w roku odbywamy szkolenia na wyjazdach „fam trips” do różnych krajów świata, gdzie znajdują się hotele z oferty sprzedawanej w biurze. Wizyty w obiektach pozwalają na odpowiednie dobranie świadczeń do oczekiwań klientów, gdzie wysłać na przykład rodziny z dziećmi lub osoby starsze o ograniczonych możliwościach poruszania się, lub też ludzi biznesu ceniących łatwość przemieszczania się.

Staramy się sprzedawać przede wszystkim oferty sprawdzone osobiście, znając ich wady i zalety możemy pomóc podjąć Klientom właściwą decyzję przy wyborze wczasów, czy wycieczki lub innej oferty z naszego portfolio.

Biuro Usług Turystycznych i Artystycznych "Perfekt" Krystyna Juszkiewicz

59-700 Bolesławiec, ul. Sierpnia 80 nr 7/9
NIP 612-107-94-75
REGON 230172480
Nr konta: 48 1090 1939 0000 0005 1600 6357

Sprawdź nas w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

Biuro Podróży "Perfekt" jest członkiem:

  • Dolnośląskiej Izby Turystycznej
  • Posiada też wpis do rejestru Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Dolnośląskiego pod numerem 505/16.212, który upoważnia do organizacji i pośrednictwa w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych.