BiuroHistoriaDane rejestrowe

Krystyna Juszkiewicz

Właścicielka Biura Usług Turystycznych i Artystycznych „Perfekt”

Ewelina Widomska

Specjalista ds. turystyki
ewelina@perfekt.boleslawiec.pl

Magda Dyk

Specjalista ds. turystyki
magda.dyk@perfekt.boleslawiec.pl

Biuro Usług Turystycznych i Artystycznych „Perfekt” działa od stycznia 1996 roku i zostało stworzone na bazie Agencji Artystycznej założonej w 1993 roku.

Krystyna Juszkiewicz z Dolnośląskim Kluczem Sukcesu

Na początku działalności właścicielka agencji Krystyna Juszkiewicz organizowała koncerty, w tym słynny Festiwal Blues nad Bobrem, którego szefem organizacyjnym była przez 15 lat, a biuro podróży „Prefekt” było przez siedem lat organizatorem Festiwalu. Za tę działalność w 1996 roku otrzymaliśmy „Dolnośląski Klucz Sukcesu”.

Krystyna Juszkiewicz, dzięki swojemu wykształceniu zdobytemu na Wydziale Turystyki i Rekreacji wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, zaczęła myśleć o otworzeniu profesjonalnego biura podróży. Powoli krok po kroku zdobywała kontakty i doświadczenie, poznawała kraje i kiedy ta działalność stała się jej pasją połączoną z doświadczeniem – wtedy turystyka stała się działalnością wiodącą.

Swoje nowe zajęcie traktuje bardzo serio i z tego powodu przekwalifikowanie się zajęło jej ponad dwa lata. Następnie zaczęła prowadzić Miejski Punkt Informacji Turystycznej, na który wygrała konkurs oraz biuro podróży z prawdziwego zdarzenia. W portfolio usług firmy znajdują się działania "incoming travel", czyli turystyki przyjazdowej. Promocja regionu dotyczy uczestnictwa na targach branżowych i organizowania imprez "fam trips" dla zagranicznych dziennikarzy.

Praca ta sprawia Krystynie Juszkiewicz dużo radości i satysfakcji, dlatego każdy turysta, który odwiedza „Perfekt” jest dobrze poinformowany i miło obsłużony, a samo biuro rozwija się i jest modernizowane.

Biuro podróży „Perfekt” ma doświadczenie w obsłudze coraz bardziej wymagającego turysty. Jako jedyne biuro w mieście posiada w ofercie międzynarodowego touroperatora: NECKERMANN (z wyłączeniem katalogu HIT) a z krajowych BP ITAKA, firm, które w trosce o wysoki poziom usług wybierają tylko najlepszych partnerów. To specjalny certyfikat jakości. Aby sprzedawać wczasy z katalogu tych europejskich firm, trzeba spełnić kilka warunków. Jednym z nich jest szkolenie kadry, by potrafiła w najlepszy sposób pomóc klientowi w wyborze najlepszej dla niego oferty.

Również jako jedyni w mieście sprzedajemy bilety na koncerty w Polsce i Europie. A w ramach działalności touroperatorskiej organizujemy wyjazdy integracyjne dla firm i instytucji publicznych.

Kilka razy w roku odbywamy szkolenia na wyjazdach "fam trips" do różnych krajów świata, gdzie znajdują się hotele z oferty sprzedawanej w biurze. Wizyty w obiektach pozwalają na odpowiednie dobranie świadczeń do oczekiwań klientów, gdzie wysłać na przykład rodziny z dziećmi lub osoby starsze o ograniczonych możliwościach poruszania się, lub też ludzi biznesu ceniących łatwość przemieszczania się.

Staramy się sprzedawać przede wszystkim oferty sprawdzone osobiście, znając ich wady i zalety mogą pomóc podjąć klientowi właściwą decyzję przy wyborze wczasów, czy wycieczki lub innej oferty z naszego portfolio.

Biuro Usług Turystycznych i Artystycznych "Perfekt" Krystyna Juszkiewicz

59-700 Bolesławiec, ul. Sierpnia 80 nr 7/9
NIP 612-107-94-75
REGON 230172480
Nr konta: 48 1090 1939 0000 0005 1600 6357

Sprawdź nas w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

Biuro Podróży "Perfekt" jest członkiem:

  • Dolnośląskiej Izby Turystycznej
  • Posiada też wpis do rejestru Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Dolnośląskiego pod numerem 505/16.212, który upoważnia do organizacji i pośrednictwa w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych.